Ostukorv: 0 toodet

 
Järelmaks

Meie kauplusest on võimalik tooteid osta järelmaksuga. Järelmaksu lepingu saab sõlmida e-maili teel või tulla  palun  kohapeale koos isikuttõendavad dokumendiga. Järelmaksu pakub Liisi ja ESTO vastus taotlusele mõne minuti jooksul. Järelamaksu taotlus võimalik teha ka https://www.holmbank.ee/jarelmaks/liisi-jarelmaks/jarelmaksutaotlus/

ESTO järelmaks– kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust ESTO või Katariinavanavara.ee klienditeenindusega ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

· Lepingutasu alates 0 eurot

· Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda.